Libri “Suksesi në Shitje” nga Denis Gafuri

10 

Kategori:

Shitja është transferi i entuziazmit, po s’e bëre prezantimin me zemër dhe entuziazëm nuk do ta realizosh shitjen, për shkak se konkurrenca është e madhe si në aspektin e çmimeve dhe kualitetit, ashtu edhe të llojllojshmërisë së produkteve. Entuziami yt e bën diferencën. Që të kesh suksese në shitje dhe në jetë, mjeshtëria e komunikimit efektiv është esenciale. Komunikimi i mirë është si e përcjell bashkëbiseduesin dhe çfarë retorike përdorë. Informatat nga lëvizjet e trupit dhe mimika e fytyrës mund të jenë vendimtare në realizim të shitjes.

Informacion shtesë

Color

Blue

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Libri “Suksesi në Shitje” nga Denis Gafuri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sq